(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.data-privacy-src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-58937473-2', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Novou predsedníčkou SC AICT sa stala Michaela Mojžišová

Home/Aktuality/Novou predsedníčkou SC AICT sa stala Michaela Mojžišová

Voľby do nového výboru SC AICT sa uskutočnili cez platformu ElectionBuddy, ktorá bola aktívna od 19 – 23. novembra 2021. Výsledky volieb dostali členovia elektronicky a zároveň boli oznámené aj na online zhromaždení členov SC AICT, ktoré sa uskutočnilo 23. novembra 2021 cez platformu Zoom za účasti štrnástich členov a členiek združenia.

Z 85 aktuálnych členov združenia vo voľbách hlasovalo 44, išlo teda o nadpolovičnú väčšinu – 52 % členskej základne. Do nového výboru, ktorý bude aktívny v rokoch 2021 – 2024, boli zvolené nasledovné členky: Michaela Mojžišová, Zuzana Uličianska, Diana Laciaková, Zuzana Spodniaková a Zuzana Timčíková.

O novej predsedníčke združenia rozhodol novozvolený výbor SC AICT na online stretnutí dňa 24. novembra. Stala sa ňou Michaela Mojžišová, Zuzana Uličianska bude zastávať v nasledujúcom období funkciu podpredsedníčky. Členstvo v revíznej komisii bolo ponúknuté Dagmar Inštitorisovej a Martine Daubravovej, ktoré s ponukou súhlasili.

Zhromaždenie členov sa venovalo aj vyhodnoteniu prebiehajúcich aktivít SC AICT a predstavenie plánov do nasledujúceho roka.

Uverejnené: 1. decembra 2021Kategórie: Aktuality

Zanechajte komentár

Go to Top